Meri

Proč mi začne klávesnice najednou psát?

Píšu na facebooku zprávu a nejednou se tak zacnou vypisovat ruzna slova nebo je „stisknuto“ jedno pismeno. Tohle se mi stalo už víckrát a ne jen na fb. Čím to muze byt?

Odpovědi
gecco

Máš poškozenou klávesnici, vyměn ji…
Možná by stačioji vyčistit, ale pokud to neumíš, je výměna jednodušší a levnější…
😉

Tw!st

Myslím že sis nějak omylem nastavil na klávesnici makra, také se mi to stávalo. Zkus přeinstalovat software, pokud k tomu nějaký byl

Heydulak

Zapatlaná klávesa natolik, že když se zmáčkne, tak se nevrátí… svačící nad klávesnice jistě znají 🙂