irij

Proč mi vždy po spuštění programu AD-AWARE zmizí z prohlížečů vyhledávač SEZNAM a je nutno ho znovu zadat jako domovskou

stránku?

Nejlepší odpověď
Hykam

Já bych zase doporučil Ad-Aware odinstalovat a nainstalovat Advanced SystemCare např. http://digital­ne.centrum.cz/ad­vanced-systemcare-udrzi-vas-pocitac-v-kondici/
Udělá stejnou práci ne-li lepší. Taky jsem míval Ad-Aware a dost mi to zpomalovalo PC.
S tímto programem je to OK

Další odpovědi
anonym

poradil bych zadat jako domovskou google.com, pak se vam to pochopitelne uz nebude stavat … ve firme ad-aware asi nezanaji nas seznam 😉 a tak ho klasifikuji jako adware, ktery se do prohlizece vnutil nejakou nelegitimni cestou.

Reuef

vymazat ad-aware a nechodit na podezrely stranky…neinsta­lovat podezrely veci…neotvirat podzrely maily a mas klid