Lucy13

Proč mi vypadávají vlasy?

občas (5× do měsíce) si je vyžehlím, vyfoukám. nepoužívám žádné laky, gely, tužidla. ☹ A zpozorovala jsem, že když se češu tak mi na hřebenu zůstane víc vlasů, než obvykle. Dřív jsem mívala hřeben čistý, ale ted.. Koupila jsem si šampón na suché vlasy, protože je mám poměrně suché, tak uvidím jestli zabere.

Odpovědi
zzzzz

To může mít spoustu příčin jak psychických tak i somatických. Poraď se s kožním lékařem. Mi před pár lety taky začaly vypadávat vlasy, a příčina byla stres.

panxnotdead

Nestresuj se.. zato ti to nestojí

M.

Je na to hrozně moc vysvětlení. Mně teď padají poslední dobou taky šíleně..

Drap

Přirozená výměna

Lenča59

tak za den ti vypadne průměrně 80 vlasů. Žehličky, kulmy atd. moc nepoužívej, to ti ty vlasy právě ničí a způsobuje lámavost, suché vlasy a i vypadávání. Radši to do konce roku nedělej. Pak max. 2× za měsíc ;)