Ganymede

Proč mi vůbec nejde Minecraft?

Mám přeisntalovaný Windows, ale myslím, že to šlo, a ted to nejde :/ píše mi to furt toto: ---- Minecraft Crash Report ----
// Oh – I know what I did wrong!

Time: 25.1.16 15:06
Description: Initializing game

org.lwjgl.LWJGLEx­ception: Pixel format not accelerated
at org.lwjgl.open­gl.WindowsPee­rInfo.nChoose­PixelFormat(Na­tive Method)
at org.lwjgl.open­gl.WindowsPee­rInfo.choosePi­xelFormat(Win­dowsPeerInfo.ja­va:52)
at org.lwjgl.open­gl.WindowsDis­play.createWin­dow(WindowsDis­play.java:247)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ateWindow(Dis­play.java:306)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ate(Display.ja­va:848)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ate(Display.ja­va:757)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ate(Display.ja­va:739)
at ave.ap(Source­File:534)
at ave.am(Source­File:363)
at ave.a(SourceFi­le:310)
at net.minecraft­.client.main.Ma­in.main(Source­File:124)

A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:

-- Head –
Stacktrace:
at org.lwjgl.open­gl.WindowsPee­rInfo.nChoose­PixelFormat(Na­tive Method)
at org.lwjgl.open­gl.WindowsPee­rInfo.choosePi­xelFormat(Win­dowsPeerInfo.ja­va:52)
at org.lwjgl.open­gl.WindowsDis­play.createWin­dow(WindowsDis­play.java:247)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ateWindow(Dis­play.java:306)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ate(Display.ja­va:848)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ate(Display.ja­va:757)
at org.lwjgl.open­gl.Display.cre­ate(Display.ja­va:739)
at ave.ap(Source­File:534)
at ave.am(Source­File:363)

-- Initialization –
Details:
Stacktrace:
at ave.a(SourceFi­le:310)
at net.minecraft­.client.main.Ma­in.main(Source­File:124)

-- System Details –
Details:
Minecraft Version: 1.8.9
Operating System: Windows 7 (x86) version 6.1
Java Version: 1.8.0_71, Oracle Corporation
Java VM Version: Java HotSpot™ Client VM (mixed mode), Oracle Corporation
Memory: 105315032 bytes (100 MB) / 161615872 bytes (154 MB) up to 1060372480 bytes (1011 MB)
JVM Flags: 6 total; -XX:HeapDumpPat­h=MojangTricksIn­telDriversFor­Performance_ja­vaw.exe_minecraf­t.exe.heapdump -Xmx1G -XX:+UseConcMar­kSweepGC -XX:+CMSIncremen­talMode -XX:-UseAdaptiveSi­zePolicy -Xmn128M
IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
Launched Version: 1.8.9
LWJGL: 2.9.4
OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.
GL Caps:
Using VBOs: No
Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched.
Type: Client (map_client.txt)
Resource Packs:
Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerEx­ception: null
Profiler Position: N/A (disabled)
CPU: <unknown>

Je stažený z Gamesites a sestřence to normálně jde, Javu mám, a dokonce i aktualizovanou, co s tím? Děkuji za rady :)

Nejlepší odpověď
Emefej

Máš všechny knihovny OpenGL?

Další odpovědi
Quimby

Ujisti se, že máš nainstalovány ovladače na grafiku.

Ganymede

Jak to mám zjistit?