Terryle

Proč mi ve zdejším profilu pořád mizí facebooková fotka?

Propojila jsem si zdejší účet s FB, v avatarech se mi objevila fotka z FB, zvolila jsem si ji jako profilovou, uložila, fotka se zobrazila u všech odpovědí… a asi za pět minut se mi zresetovala na ty přiblblé defaultní otazníky. A pořád dokola, už jsem to zkoušela snad pětkrát. Proč mi to nejde a vám ostatním evidentně jo? Je problém ve mě (málo bodů), v prohlížeči (GChrome), nebo v čem? Případně, děje se to i někomu dalšímu?
Doplňuji:
Díky všem za odpovědi, moje reakce kdyžtak najdete v diskusi :o)

Nejlepší odpověď
kropitko

Mě se nic takového neděje,ani nic ostatního co jste napsala si nemyslím že by mělo vliv.
Jediné co mě napadlo je to,jestli si pak nezměníte profilové foto na fb,ale i tak si myslím,že by se ukázala ta změněná fotka.
Doplňuji:
Tak teď jsem to vyzkoušela na chvíli jsem ve svém profilu odpojila od fb,měla jsem jen otazníky,no a pak jsem se připojila a zase to funguje…
Jen mě ještě napadlo,nejsem si jistá,ale když třeba nechcete s ostatníma sdílet svoje info na fb,tak to pak třeba nefunguje,,,,

Další odpovědi
anonym

Zkuste zvolit Fb fotku ještě jednou a dát tomu třeba 24hodin … nevíme jaké vyrovnávací paměti jsou v cestě a jaké naplánované úlohy zde na serveru …

Terryle

Kropítko, díky za odpověď! Na fotku na FB jsem nesahala asi tři měsíce, takže tím by to být nemělo. Ať si to tedy trhne levou zadní… kdyby se tak dal nahrát vlastní obrázek, nebo aspoň byla širší nabídka avatarů… nedá se svítit, budu se dál tvářit jako krátkovláska. Chtít dlouhý vlnitý zrzavý vlasy a ještě k tomu brýle, to je už holt moc požadavků najednou :o)