Rokio

Proč mi v poslední době už skoro nikdo neodpovídá na moje otázky na tomto webu?

Nic strašného jsem neudělal. Proč si zasloužím opovržení?

Nejlepší odpověď
Ametyst

To není žádné opovrhování. Prostě každý není jako elkon, který napíše, že ho to nezajímá, že je to pitomost. Místo aby mlčel, když nemá co říct, a neumí odpovědět na otázku.

Další odpovědi
Filip84

Protože jsi otravný, jak agent kożuchowy.
Protože jsi sobecké a sebestředné hovado. Já, já, já, já a zase já. Já nerozumím, co kdybych já…? Co je nám po tom, to je Tvůj život, Tvé problémy.
Protože tady chodíš, abys prudil lidi – sám jsi to psal.

Pořád dokolečka dokola, jak u blbých na dvořečku:

  • zavazel jsem v obchoďáku,
  • jak ojebat psychiatra,
  • a dneska, občasné „zpestření“: první pomoc!

Na všecko jsi dostal odpověď: máš přesný manuál, jak chodit, a o tom, že bys měl srážet lidi, protože Ti neuhnuli „včas“, tam není ani ň. Ale Tobě není kach se na to zeptat znovu! Dokola, jak debil.

Stejně tak jsem Ti 100× vysvětlil nejen já, ale i jiní, že jestli Ti psychiatr nevyhovuje, máš si najít jiného, a že si máš najít psychologa. Komu není rady, tomu není pomoci. A Tobě není blbé tady srát ty své výlevy znovu a znovu. Ale nás to nezajímá, chápeš to!?

První pomoc je další takové „thema“. Všecky dnešní dotazy směřují na to, na co už jsi dostal odpověď: když první pomoc neumíš, no tak nic, tak zavoláš RZS. A jestli jí zavoláš ze svého mobilu, nebo z cizího mobilu, nebo se otočíš a dojdeš na policejní služebnu a nahlásíš to tam, je dokonale nepodstatné. Stokrát, dokolečka, dokola. A houby prd z toho! :-/

Tak, laskavě, konečně odejdi, a už se nevracej. :-/

aliendrone

Všechny jsem k tomu navedl JÁ! Proč? PROTOČ! A to je VÁŽNÝ důvod. :D :D :D
Tudíž CO lidem zbývá, než neodpovídat, pokud nechtějí, aby se jim aliendrone zčista jasna objevil za zády? ;) :D :D

Zamysli se, onehdá jsem otevřel tenhle sajt a ten byl doslova zralý na přejmenování na „Rokiovy výlevy“. To se pak nediv, že jen co někdo u dotazu uvidí tvůj avatar/nick, tak ho ani nečte, natož aby ho rozklikl. :)

elkon

Protože jen otravuješ kravinami a nejsi schopen pochopit, že to nikoho nezajímá. To nejsou smysluplné otázky, ale jen trapné výlevy neschopného jedince.

Dvorní šašek

Třeba jen nejsou zaujatí. Ne každý tvým otázkám rozumí.

df

Ametyst >>>moje řeč

Ametyst

Df: Dík. Myslím ze je zbytečné to hrotit.

elkon

Ametyst, vidím, že si s tím pakem notuješ, tak jen tak dál.

aliendrone

elkon>>> Možná se pletu, ale Rokio není debil, je to jen magor snažící se zoufale získat něčí pozornost. Věř mi, že existují daleko horší existence. A pokud jde o to, KDE se tihle „divní týpci“ stále častěji berou, tak HÁDEJ kdo je má na svědomí? :(

Filip84

aliendrone: Ne, „debil“ to opravdu není, on je emocionální (sociální) „debil“, jestli rozumíš. IQ není do života až tak potřebné, EQ je podstatnější.

Já bych to definoval pregnantněji: snaží se, zoufale, najít si přátele. A nejde mu vysvětlit, že tady je nenajde, a že to tady není nějaká „psychiatrická seznamka“, že to není účel těchto stránek.

Protože se tak zoufale snaží, tak si potom myslí, a pak je zklamaný. 🙂