Michal Kole

Proč mi úřednice na parácku nenabídka „nabídly něco málo z toho, co jim případní zaměstnavatelé nahlásí.“ ?

To že neměla nic nahlášeno, NEZNAMENÁ, že volné místo NEBYLO.

V době kdy jsem byl na pracáku byla POVINNOST volné místa hlásit, dnes to již neplatí.

Takže mohla zaměstnavatele TVRDĚ a NEKOMPROMISNĚ POTRESTAT za to, že volmé místo NENAHLÁSIL.

Nechápu proč to zrušili.

Když mám PROBLÉM si nakoupit v PULTOVÉM prodeji, tak asi těžko UKECÁM zaměstnavatele, aby mě vzal a ještě mi pracovní místo UPRAVIL a nechal mě pracovat z DOMOVA.

Tak je LOGICKÉ, že mi MUSÍ ta ženská HELPNOUT, abych nezůstal státu na krku.

Analytické myšlení MÁM jinak bych ani NEVYSTUDOVAL.

Já bych to kvalifikoval jako ZPRONEVĚRU někoho NEZAMĚSTNAT.

Je lepší dávat státní příspěvky na zapracování, vzdělávání absolventů a „problémových – matky s dětimi, zdravotně postižení, lidi po výkon trestu, starobní důchodci“ zaměstnanců než vyplácet sociální dávky, které končí u "poskytovatelů půjdček, ubytoven, kde by přespal tak maximálně bezdomovec, automatech, alkoholu, cigaretách, drogách.

Možná neselhala po právní stránce, ale po lidské jo. Měla ZASÁHNOUT, když mě ŽADNÁ firma NECHTĚLA.

Měla mi dát alespoň nějaké ESO do rukávu, které by mi pomoho.

Máma říkala, že na mě bylo evidentní, že mi tečou nervy, tak se měla chovat podle hesla „bláznům se neodporuje“.

Odpovědi
ReHu

Michale, volné místo možná bylo, ale asi ne vhodné pro tebe, který máš nějaké omezení.

Ta ženská má nějaké povinnosti, ale v každém případě HELPNOUT ti nemusí vždy.

Co má společného analytyické myšlení s hledáním zaměstnání?

Každý zaměstnavatel má právo si zaměstnance vybrat. Tak aby mu vyhovovali a zvládali zadanou práci.

Když tě ŽÁDNÁ firma nechce, asi to nebude problém v těch firmách.

A proč by se měl kdokoli, krom zaměstnanců léčeben, chovat podle hesla „bláznům se neodporuje“?

Robert_PM

„Vystudovat“ se dvěma čtyřkami na maturitním vysvědčení svědčí o analytickém myšlení, bystré mysli a potenciálu být dobrý zaměstnanec. Neboj, v prádelně v PL v Dobřanech se chytneš.