bolak

Proč mi umřeli slimáci?

Dal jsem je do flašky, dal jsem jim tam hlínu, listí a za 2 dny byly plesnivý :(
Doplňuji:
beer: to bude asi ono, já je měl v petlahvích, ale když jsem se vrátil z nákupu, tak 6 lezlo po zdech záchoda, 4 po kachlích v kuchyni a jeden z nich se dostal až do obýváku (jako malej jarda)…přitom se celá podlaha třpytila, tak jsem je vrátil do domečku a přikryl igeliťákem…to sem to vymňouk, co?

ale jinak to nešlo, voni by svině pořád utíkali, já jsem jim ten igeliťák dokonce omotal dvakrát gumičkou, protože i přes to jednoomotání mi nějakým způsobem podlezly, tak jsem na ně vyzrál! a voni aby se mi pomstili, tak mi schválně zplesnivěly

Nejlepší odpověď
setapouch

To sice netuším, ale za tento recept by většina zahrádkářů dala půlku zahrádky a sádrovou trpaslici za ženu.

Další odpovědi
anonym

A – (ne)zašpuntoval´s tu lahev??
;-D
Jinak může být taky podstatné, od čeho ta flaška byla…

zzzzz

Nekrmil si je Vanischem?

beer

Poněvadž tito plži se musí chovat ve vzdušném prostředí, nejlépe v klíckách. Jinak jsou totiž napadání houbovými chorobami a plísněmi, kterým toto nevhodní prostředí velmi svědčí.

Damiana

Možná jsi jim dal málo lásky…
(Nebo moc:-)

bolak

zzzzz: proč bych jim to dělal ty zlá, vždyť byli jako moje děti :-o

až budu mit syna, chci aby měl taky hlenovou nohu