Fifník

Proč mi to dělá ?! :(

Už nějakou dobu jsme s mim klukem spolu. Ale asi tak před měsícem se začal chovat jinak… Sám od sebe mě neobejme, sám od sebe mi nerekne, že mě má rád a vlastně nedělá skoro vůbec nic, když to nedělám já… Když jsem si o tom s nim už několikrát zkoušela promluvit tak říkal: ,,JoJo promiň jo choval jsem se jak idiot už to dělat nebudu" No a pak dva dny funguje podle mích představ a potom zase nic :\ Tak bych se chtela zeptat jestli by mi někdo neporadil co mám dělat… Děkuju

Nejlepší odpověď
Awe

Co máš dělat? Buď tohle přehlídni nebo ho vyměň za jiného. Jiná možnost ani není

Další odpovědi
ivzez

Co máte dělat? Rozmyslet si, jestli byste stála o „loutku“,
která by se „chovala podle Vašich představ“,
nebo jestli stojíte o svéprávného rovnocenného partnera,
který se bude chovat podle svých představ a potřeb.

Partnerský vztah předpokládá určitou míru kompromisu i od Vás.
Nemůžete očekávat, že se někdo „bude chovat podle Vašich představ“.

marci1

Partner asi nemůže tak docela fungovat podle Tvých představ. Buď ho máš ráda, je Ti s ním dobře, nebo se s ním rozejdi. ☹

Luxx

dva dny funguje podle mích představ – někde tady bude ten zakopaný pes… tvoje PŘEDSTAVY o tom co by měl a neměl dělat.. problém hledej v sobě, ne v něm

iceT

Buď ráda,že s tebou ještě chodí,zatím.Třeba má jinou slečnu a nechce ti to říct,aby ti neublížil.Třeba už fáze zamilovanosti u něj skončila,a nemá potřebu tě objímat a pusinkovat tak často,jak bys třeba chtěla ty.Kluci jsou v tomhle trochu zabrždění,někteří pánové dokonce projevů náklonnosti nejsou schopní vůbec a vrcholem projevu přízně je pro ně vynesení smetí.A co teprve po několikaletém soužití…A nemyslím si,že by se choval jako idiot,když se k tobě nemá,třeba má jen nějaké starosti a nechce tě jimi zatěžovat,i to je možnost.