MiKu

Proč mi ten krám po upgrade na Windows 10 neskenuje?

prosím o pomoc, nevím co kde nastavit, tiskárna tiskne, okýnko pro automatické skenování se otevře ale když zvolím uložiště a kliknu na „skenovat“, neudělá to NIC a okénko zůstává dál, grrrrrrrrr

Nejlepší odpověď
AmazedWolf

Přejít zpět na Win8 nebo 7, ba dokonce i ty Visty jsou lepší než Win10!

Další odpovědi
cochee

Není rozumné přecházet na Windows 10, nemám-li zjištěno, jestli všechna zařízení, která s počítačem spolupracují (se stávajícím operačním systémem) budou zaopatřena fungujícím ovladačem. To ale neplatí jen o Win 10, ale obecně o jakémkoliv přechodu ze starší verze Win na novější.

Nejháklivější v tomto směru jsou právě skenery a také tiskárny, ale i třeba webkamery.

Microsoft by mohl nabízet nějaký nástroj pro ověření kompatibility systému s Win10, ale to je jen má úvaha – nepátral jsem po tom, je-li to pravda, protože mě Win10 nezajímají. Jsem si totiž naprosto jistý, že by můj PC upgrade na W10 nerozdýchal, z těchže výše popsaných důvodů.

anonym

Protože Windows 10 je krám!