Avatar uživatele
LucinkaLLL

Proč mi tam nejde dát ta fotka?

Proč mi nejde dát na tn.cz do té soutěže o nejhezčí letní fotku moje fotka? Buď to nic nedělá, nebo mi to napíše, že se to nepodařilo, ať to zkusím později. Zkoušela jsem to už ve čtyřech prohlížečích, ale ani v jednom to nejde. Čím to je? (V podstatě mi na tn.cz nešla vložit nikdy žádná fotka) :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3929 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tomas405

Zkus změnit formát obrázku

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

No, měly by tam být někde požadavky mmj. na formát fotografie, ale registrovat se kvůli toho nebudu. Osobně tipuju, že tvá fotka je moc velká (myslím datově velká – kB).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Matthew

Do téhle soutěže jsem se chtěl taky zaregistrovat. Kdo by taky nechtěl vyhrál iPad :) Měl jsem stejný problém, vůbec mi nešla nahrát fotka, ale potom co jsem se dočetl, že stejnak vyhrává iPad ten, kdo pošle nejvíc hlasů té vaší fotce (smsky a to něco stojí) tak jsem se na to vykašlal. Může se najít někdo kdo bude pro vaši fotku hlasovat, ale stejnak budou všichni syslit smsky jenom sami sobě a abych „propsal“ v sms alespoň tisícovku a měl šanci o něj bojovat, na to nemám nervy :) Navíc znám ten typ lidí, kteří budou psát sami sobě smsky klidně celou noc. Chápu, že ty soutěže musí z něčeho financovat, nikdo si asi nedovolí jen tak rozdávat něco zadarmo, ale tohle jim všechno stonásobně přeplatíme těmi hlasy a třeba nakonec ani nic nevyhrajeme.

Ale i přesto, hodně štěstí v soutěži ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
smile11

souhlasím s tomas405

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek