hanayka

proč mi tak prosvítají modré žíly?

Vím že to není nějak akutní ale včimla jsem si že mi na nohách i v jiných místech více prosvítají žíly.Ano jsem hubenější ale je to jenom v tom nebo i něco jiného :?

Odpovědi
Drap

Někomu prosvítají více, někomu méně. U lidí hubených jsou většinou znatelnější.

anonym

Může to být i tím, že se teprve blíží jaro a ztrácíš opálení.
Ale může jít i o krátkodobé výkyvy – tělo reguluje svou teplotu třeba tím, že rozšiřuje (zvětšuje) periferní cévy.
😉

houbín

Mně jdou vidět žíly na rukách, když s nimi intenzivně pracuji. Zbavit se toho nedá, možná nějakou zbytečnou plastickou operací.

anonym

Lidi z toho udělali žíly, ale věz, že to je modrá krev, šlechtično.

Sůwa

Já rozhodně hubená nejsem a taky mi prosvítají. Kdyby se někdo ptal, tak říkej, že máš modrou krev 🙂