nimecacek

Proč mi šumí bezdrátová sluchátka, když posouvám myší ale když pohybuju s touchpadem tak to nešumí

Mám bezdrátová sluchátka do USB. Mám to připojené na notebooku a když připojím myš do USB tak to šumí. Ale s touchpadem to nešumí ani neseká. Zkoušel jsem připojit myš do jiného USB portu, ale nic i sluchátka jsem připojil do jiného USB portu. Tak čím to může být?

Odpovědi
gecco

Protože sluchátka i myš používají k bezdrátovému přenosu podobnou frekvenci a vzájemně se ruší. Touchpad je připojený ´drátem´, tam takové rušení nehrozí.
Jsou ta sluchátka analog a nebo digitál – myslím přenos dat?