patrikkkortu

Proč mi smazali otázku o nesmrtnosti? :(

Určitě jsem žádné pravidlo neporušil, než mi napišete at si pročtu pravidla.
Doplňuji:
*nesmrtelnosti
PS: jestli jsem udělal nějakou chybu, tak mi ji prosím napište at se poruším..

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud nebylo nic porušeno, tak ji admin vrátí.

Další odpovědi
klumprt

To je právě těžko říct, když je teď smazaná.
🙂

Roxana

To by mě také zajímalo. Mně také včera jednu smazali a přitom jsem si dala záležet, aby byla položena dle pravidel…asi nějaká cenzura či co..
Doplňuji:
A vím jistě že se neopakovala…hledala jsem heslovitě v historii otázek a nic mi nevyjelo, co by se tomu i podobalo..

annas

Psala jsem vám do diskuse a vložila odkazy, abyste si přečetl další názory.

Otázka se totiž opakuje, takže možná kvůli tomu někdo nahlásil. Ale rozhodnutí je na adminovi.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nemsrtel­nost