sanydayyy

Proč mi sklo automobilu zevnitř?

Dobrý den,

nevíte někdo, proč mi zamrzá sklo automobilu „zevnitř“? Přesto, že v autě nevozím nic vlhkého a snažím se co nejvíce topit, abych omezila vlhkost? Díky.S.

Nejlepší odpověď
Emefej

Nevozíš nic vlhkého? Ty si utíráš boty zcela do sucha před každým nastoupením do auta? Topením vlhkost neomezíš, důležitější je větrání.

Další odpovědi
gecco

Co nejvíce topit – to je ´dvousečné´…
Díky vyšší teplotě se i více potíš a více se odpaří i vody z bot (apod.).
Takže buďto vyzkoušej nějaký absorbent vlhkosti (jak píše Jáára) a nebo auto po dojezdu vyvětrej (vlhký teplý vzduch ´ven´)… Případně obé.
😉

jáára

znáš absorpční pytlíky? jako silikagel a jiné? sežeň si nějaké 100g a dej je na palubku.

  • problem solved

Doplňuji:
stačí jeden či dva

Hlada

Do auta teče. Míst může být mnoho. Často to je špatné těsnění kolem kabinového filtru, ucpaný odtok z nasávacího prostoru, odlepená fólie z čalounění dveří, vadné těsnění a odtok z čelního okna, ucpané odvětrání vzadu.

mojitek

dobrý den,to určitě není standartní stav a je třeba ho řešit. Na sklo vám fouká zvenčí.Kamarád měl to samé a v servisu mu zjistili mezeru/netěsnost -někde tam kde je ofuk skel.zajedte do servisu,oni na to přijdou,oprava není složitá.