MichaelOffic

Proč mi skáče a blbne obraz na netbooku po připojení 4G modemu?

https://youtu­.be/VxHdWbcn5DI

Modem je externí :/

Odpovědi
Edison

To vypadá na zarušení GSM signálem.

Dochy

nějaké rušení. Skoro bych to viděl na reklamaci buď NTB nebo modemu… Pokud by to byl modem vestavěný v NTB bylo by to jednodušší, ale ten modem je asi externí co?

Edison

Mimochodem… když začne zlobit WiFi, většinou bývá vyschlý kondík v napájecí cestě. Ono to pak občas jde občas nejde… ledky svítej normálně… Wifi vidět je, ale na data to reálně nestačí a problém se zhoršuje. Dokonce i obyčejný switch může přestat fungovat takhle podloudně.

Edison

Jj.. buďto je špatně odrušený modem (vysílání parazitních signálů), nebo PC (nedostatečná odolnost). Obojí je problém EMC. Buďto odešel někde nějaký kondík, nebo je to od začátku blbě navrženo (Čína?).