pusinka50

Proč mi při odpovědích zůstává při odpovědi napsáno vpravo ve žlutém oválku „opravit odpověď“ ?

Jak to zruším? Napíšu odpověď, dám odeslat a ve sloupci všech odpovědí mi zůstává „opravit odpověď“. Teď tam bylo zas „doplnit odpověď“, to je upozornění od vás všech, co sem píšete nebo mám někde něco špatně nastavené?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Umožňuje to opravit špatně napsanou odpověď

Dokud není odpověď hodnocena – nemá palec lze ji opravit libovolně krát

Pokud odpověď nějaký palec dostane, lze ji opravit jen jednou.

Další odpovědi
WeeBear

Jak již psal Michal. Než dostanete u odpovědi palec nahoru, tak tam máte ono tlačítko ‚opravit odpověď‘, můžete ji opravit klidně tisíckrát, i já to využívám. 🙂

Poté, co dostanete palec nahoru, tak už můžete odpověď jen doplnit a to jen jednou.

Nic špatně nastavené nemáš a upozornění od nás tady to není. Máme to tak všichni. Akorát nevím, proč by se to mělo rušit, je to v mnoha případech i výhoda. 🙂