Michala11

Proč mi při kýchání ztvrdnou bradavky?

Nejlepší odpověď
marci1

Tento stav může nastat nejen při sexuálním vzrušení. V článku píší o pěti jiných možnostech. Třeba o vyděšení a zrovna při silnějším kýchání se můžeš jakoby „leknout“, vyděsit."

https://www.pro­zeny.cz/clanek/5-duvodu-proc-vam-tvrdnou-bradavky-a-sexualni-vzruseni-za-to-nemuze-38337

Další odpovědi
Kepler

Jistě, při kýchání je organismus vystaven šokové hyperbarii (pro nelékaře: přetlak), který se někudy musí vyrazit. Dokonce byl zaznamenán případ, kdy koza byla tak nadmutá, že se jí z toho narovnaly rohy.

briketka10

Jsi asi jediná..
kýchám o život a stále nic :(

Edison

Mě teda nic…

autacek

Neuvádíš věk. Ale v pubertě stačí i sebemenší podnět.

aliendrone

Myslím, že tady pomůže jedině MUDr© Kepler [veškerá práva vyhrazena!], já jako obyčejný chlap o tom nic nevím. ;) :D :D

aliendrone

Keplere, nadmuté kozy OK, nic proti. Ale že do toho začneš tahat i rohy, když se ti tak úporně snažím dohodit OSOBNÍ rekognoskaci… Chjo… ;) :D :D

Kepler

To jsem si jen tak malinko upravil odpověď na otázku: kdo má nejsilnější fouknutí? Hráč na basbombardón (tubu?). Ten když foukne krávě do p…, tak se jí narovnají rohy.