tony2412

Proč mi přestala aplikace nastavení pracovat?

v mobilu s androidem 4.2.2. se mi při ťuknutí na ikonu „nastavení“ otevře nabídka různého nastavení:správa sim,zařízení,o­sobní,účty atd ale při ťuknutí na nabídku displej mi vyskočí nápis:"aplikace nastavení přestala bohužel pracovat"a vše se zavře,nevíte čím to je?

Odpovědi
cochee

Čím to je, to ti asi nikdo neřekne, bude narušený Android. Takže zazálohuj si dokumenty a média atd. a udělej reset do továrního nastavení. Ten jde udělat i z toho nastavení, které ti nefunguje, ale můžeš to zkusit, třeba není nefunkční úplně celé. Pokud nepůjde, podívej se na můj profil na mé odpovědi, nedávno jsem nějaké slečně odpovídal na otázku, co dělat s tabletem, který nechce startovat – postup zde je stejný.