Malka

Proč mi přestal fungovat plugin Ulead Particle? Naskočí tabulka: Unable to load particle.dll.Jak to napravit, čím to je?

V programu PhotoShop CS5 i ve PhotoFiltre StudioX mi přestal fungovat plugin Ulead Particle. Můžete mi poradit, jak se dá funkčnost tohoto pluginu obnovit? Nepomohlo ani odinstalování a nainstalování nového. Moc děkuji předem za radu.

Odpovědi
Hamon

Zkus legální SW.

Malka

Prosím, můžeš mi poradit konkrétně? Mám už vyšší věk a nejsem v těchto věcech žádný odborník… Děkuji za radu.