Misa503

Proč mi přestal foukat fukar v autě?

Dobrý den. Měl jsem zapnuté topení – fukar v autě Opel Corsa 1.2 model D a najednou mi přestal běžet motorek fukaru. Je to co fouká vzduch na sklo nebo nohy a podobně. Může být špatný motorek? Lze to nějak v domácích podmínkách vyzkoušet? Nějaké měřáky doma mám. Děkuji za případné nápady.
Zdroj: https://www.po­radte.cz/elek­tronika/15591-proc-mi-prestal-foukat-fukar-v-aute.html

Odpovědi
cochee

Může to být motorek, může to být spálená pojistka a může to být spálený odpor (to když na jednu, tu nejvyšší, rychlost ventilátor jede).