jiriii

Proč mi ,,prdí" televize?

Mám novou televizi LG, a stále mi prdí reproduktory,nemůžu to ani pořádně zesílit. a to mám tv zesílenou na 36%, digi. přijímač na 100%. Když pouštím film, vše je v pořádku. Není možné že by to bylo přijímačem? Děkuji

Odpovědi
Nechápavé

On chtěl poradit, a né že si začněte z něj dělat srandu..

cochee

Zkus ještě dodat víc info: jde o repro přímo v televizi, nebo máš vyvedené externí bedny? Zkusils naopak – na 100% TV a zeslabit digi přijímač? Nemáš náhodou TV připojenou v jiné (fyzicky vzdálené od druhé) zásuvce 230V, než ten přijímač? – pokud ano, zkus je dát na jednu zásuvku za pomoci „psa“ nebo roztrojky. Někdy pomůže i taková hloupost, jako vytáhnout od jednoho z přístrojů vidlici napájení (230V) ze zásuvky a vrátit ji tam otočenou (to pak může znamenat chybu v konstrukci přístroje), jde-li ovšem o dvoupólový přívod, zástrčku s kolíkem přirozeně neotočíš.

Löwe

Asi trpí nadýmáním, zkus jí hodit nějakej endiaron

mosoj

Kdo prdí zdraví si tvrdí.

arygnoc

servis?

😉

štamgast

Hlavně, že nesmrdí. Nebo ano?

bolak

Já mám samsung a mně zase vrní, tady ty repráky v těch novejch televizích jsou úplně nahovno a nedá se s tím nic dělat. Já abych to nemusel reklamovat hned druhý den po nákupu (což by bylo stejně k ničemu, protože předpokládám že výrobce se na tom snažil ušetřil, a tak budou mít všechny televize stejného druhu takhle blbej zvuk), jsem to vyřešil tím že jsem si koupil za 200Kč repráky k počítači, a ty připojil na konektor pro sluchátka co je po straně televize, takže tím obejdu reproduktory televize.

A to mám ještě televizi propojenou s počítačem, takže když pouštím film z PC, tak zvuk jde přes kabel do repráků televize a tam přes ten bypass do PC repráků které jsem umístil po stranách televize. Pak to ještě trochu trochu bzučelo, ale stačilo ubrat hlasitost na televizi a kompenzovat ho přidáním volume na settopboxu, případně na počítači (když pouštím film z PC) a jde to perfektně.