Duvemblejt

Proč mi praská a lupe ve středu kola?

Toť otázka , když šlapu tak to lupe a když to mám na menším převodu tak ani nelupe , střed sem promozával vazelínou , nebyla tam , a nepomohlo , poradíte mi co stím? PS: Dříve to nedělalo

Doplňuji:
Děkuji za pomoc , byla zdeformovaná celá středová tyčka. Ložiska taktéž..

Nejlepší odpověď
jendahun

Nemůžou to být ložiska v pedálech? Může to být i vytahaný řetěz který špatně dosedá na zuby převodníku,nebo ojeté zuby převodníku.Když to není ložisky středového složení,bude něco špatně s řetězem a převodníkem.