Michal Kole

Proč mi pořád volají marketingové agentury s dotazníky/na­bídkami ne zaměstnavatelé,když mám životopis na 5 serverech?

Odpovědi
Lakeysha

Chceš zavolat i ode mě? já ty dotazníky taky volám:-DDD mimochodem, když ti někdo zavolá jenom s dotazníkem, neni to marketingová agentura…

bolak

Zřejmě lidem připadáš spíš jako člověk kterej se nechá snadno vodrbat, než jako osoba která by pro ně byla nějak profesně přínosná.

led

názor:
Ako zamestnávateľ považujem za stratu času, hľadať na internete zamestnanca, ktorý, čo keď…
dobrý nádejný zamestnanec musí prejaviť iniciatívu pri ponuke svojej práce
vyberám si zamestnanca podľa výsledkov jeho práce
ak potrebujem obsadiť pracovné pozície, obrátim sa na sprostredkovateľňu práce, starajte sa…

Takže nestačí len dať si životopis a ponuku na internet a čakať, čo keď… možno príde kúzelník a ponúkne prác – ale to je šanca skoro neskutočná