tony2412

Proč mi pořád blokují účet na facebooku?

Nechápu že na mě pořád chtějí poslat mojí fotku obličeje! Na jednu stranu se pořád píše o soukromí, co bylo řevu např o kamerách na dálnici, že to jde zneužít a pak tady na mě chtějí mojí fotku? To budou chtít v budoucnu třeba i číslo občanky? Fotku když budu chtít tak můžu poslat třeba i cizí a co potom jako? Hledal jsem kontakt na ně někam ale nic jsem nenašel, rád bych je poslal do někam! Copak facebook je seznamka abych tam musel mít fotku, mělo by to bejt dobrovolný co tam dám, ti co tam dávají fotky svých dětí, fotky z dovolený apod je jejich věc, ale zdá se mi to fakt hloupý! /// Bohužel dneska jsou různá přihlášení přes facebook, a na mě chtějí už při registraci fotku, dřív ne ale teď jo! Dřív chtěli fotku většinou až po nějaké době, pošlete nám svoji fotku obličeje k posouzení, do té doby mě bloknou účet, nevím co chtějí posuzovat, jak vypadám?

Odpovědi
Edison

FB jsou opravdu kamery na našich dálnicích naprosto ukradený. Mám taky účet na FB bez fotky. A i kdyby ji chtěli, kdo tě nutí si u nich oučet zakládat??? Nikdo., Je to jen Tvoje volba, jestli přistoupíš na jakékoli podmínky, nebo ne. Nemáš žádný nárok na zřízení účtu u nich. A to dokonce ani při splnění jejich podmínek!!!

Pepa25

Mám osobní účet na facebooku, kde nemám žádnou fotku. Není to podmínka.

Arne1

Protože to mají v podmínkách které jsi asi vůbec nečetl ale odsouhlasil. Klidně po tobě mohou chtít scan občanky, protože máš v podmínkách že účet na FB smíš mít pouze na skutečně jmeno

cochee

Edison, Pepa25: kdy jste si zakládali svůj FB účet? V současnosti to bez portrétové fotky opravdu nejde.

Hufnágl

cochee
Chtěl jsem si založit na FB účet, fotku nepožadovali, jen telefonní číslo. Takže jsem se na ně … doplň sám.

Pepa25

Cca 2010. O této změně jsem nevěděl, nestačí nějaký „vtipný“ obrázek nebo silueta v pološeru? Na FB moc nejsem, ale lidi v mém okolí, co tam mají klasickou portrétovku je jak šafránu …

Edison

Což nic nemění na dalších částech mé odpovědi. 😁