Akko

Proč mi pizza při pečení ztvrdne?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
nyjono

Jak na to?

Začni tím, že se nebudedš ptát pomocí ankety.
Potom pokračuj tím, že přidáš pár informací.
Třeba jestli pečeš pizzu z těsta, které děláš sám/sama nebo jestli pečeš zmražený polotovar.
Také nevíme jestli pečeš v klaické troubě, nebo nějaké jiné.
A také nevíme, jak máš troubu nastavenou.

Další odpovědi
Kepler

Jak na to?

Zvol nižší teplotu pečení a hlídej. Doba pečení se odvíjí od toho, jestli ten polotovar vrazíš do trouby zmrzlý (nedoporučuju) a jakou troubu používáš.

miroslav.bk

Jak na to?

Nedal/a jsi do toho testa moc mouky..?

Zdroj: Osobni zkusenost

ivzez

Jak na to?

Chcete-li připojit anketu, zamyslete se nad vhodnými
možnostmi (tato anketa nedává smysl, protože se z ní
nic nedozvíte).

Pizza Vám ztvrdne kvůli nějaké chybě při její přípravě.
Při přípravě těsta, při přípravě mražené pizzy před pečením nebo
nevhodným pečením (špatně nastavená teplota, doba či oboje).

Akko

Testo delam sam (klasicky recept)…necham i dlouho vykynout…i v led­nicce…je krasne vlacne a tvarne…trouba je elektricka (horni a spodni ohrev)..pecu pri 270st…asi 5–6 minut…Piza krasne „vyjede“,ale je tvrda…uberu cas..neni propecena…ze by teplota?…