SteimlX

Proč mi píská televize, když přehrává USB disk?

Mám LCD televizi TCL a od neděle se mi 3krát stalo, že pokud přehrávám různá videa z externího disku, tak začne BRUTÁLNĚ pískat a to i při nízké hlasitosti. Není to jen „televizní“ pískání, ale opravdu hlasitý až bolestivý zvuk a i když se televize vypne, stále řve. Musí se odpojit ze sítě,
Stalo se to někdy někomu? Může za to externí isk nebo jen USB vstup popřípadě něco jiného? disk už je krapet sešlý věkem, ale rád bych ho ještě chvíli měl

Nejlepší odpověď
mosoj

TCL syndrom.

SteimlX

Mosoji mosoji, ty jsi ale debil… parafráze z policejní akademie by IZER, kdybys náhodou nevěděl