kondor

Proč mi novej sat. přijímač nepřevádí signál do televize přes kabel HDMi?

Zakoupil jsem satelitní příjimač GS 7060 HDi.Zapojil a zandal kartu dle přiloženého manuálu..Propojení s televizí PHilILIPS je přez HDMI NEPŘEVAD'I stále modrá obrazovkaa a displej při zapnutí ukazuje pouzeLAnG v pravém spodním rohu.Kartu mám SKYLINK READY( ice1) Co tam dělám špatně?

Odpovědi
anonym

pokud by tam nešlo nic, tak by telka psala, že není signál. může být vadný výstup, vstup, nebo kabel. zkusit jiný kabel, jiný vstup, nastavit vstup na telce. mám Philips a pokud zapnu VRC, nebo PS4, tak se automaticky přepne.