jmachan

proc mi netopi fiat punto poradte

Odpovědi
slevin

asi uz jsou ucpane filtry.

janek66

Příčin může být hodně.Je dobrý termostat a zahřívá se motor na správnou teplotu?Dostatek chladicí kapaliny a odvzdušněný systém?Funguje ovládání ventilu u radiátoru topení?Může být i zanesen radiátor topení vodním kamenem, nějaká hadice stisklá, zlomená.........

venkovan

Není od věci auto nastartovat, topení otevřít a pustit ventilátor. Nicméně v mrazech pod –10°C začne topení zvyšovat teplotu v kabině asi tak po 6 km souvislé jízdy a ještě je dobré aby část byla trochu do kopce.
Pokud je v autě trvale nemrznoucí směs, řádně dolévaná destilovanou vodou, pravidělně cca 3 roky měněná, nemá se v topném systému cokoliv zanášet.