Avatar uživatele
rychlik34

Proč mi neodpovídá ?

Caute seznámil jsem se s jednou holkou. Psali sme si a já ji napsal jestli nechce jít ven. Napsala že můžeme a když jsem ji napsal kdy se ji to hodí tak už neodepsala. Zkoušel jsem ji psat ještě jednou ale výsledek byl stejny. Bez odpovedi. Můžete mi nějak poradit. Byl bych moc rád :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3408 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

zatím čekej ..třeba seš jenom hodně velkej rychlík

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Jediný důvod je, že nemá zájem. Neboj, holek je hodně a na Tebe čeká ta pravá.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Trpělivost musí se stím pozváním srovnat.To není jen tak, a kór když má taky zájem,to máš -co na sebe- jak se nalíčit- o čem mluvit. Vydrž !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KatkatkaW

asi se najednou rozhodla, že nemá zájem.. stává se, zbytečně na ni netlač:) nebo je tu ještě druhá možnost – zkouší tě, jestli budeš „bojovat“. t
Doplňuji:
toš nevím, jestli má cenu se takovou holkou zaobírat

Upravil/a: KatkatkaW

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Tak ji zavolej a popovídejte si po telefonu nebo Skype.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barunka4202

Třeba zapomněla odepsat, neví jak má na tvojí otázku reagovat nebo to chce jenom čas. Mě osobně se tohle stává pořád. Píšu, píšu, ale ten druhý nepíše…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marketa54321

Neví, jak ti napsat, že s tebou ven jít nechce, tak souhlasila a teď děláním mrtvého brouka doufá, že to vyšumí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Počkat, už nepsat, pokud má zájem, ozve se sama.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
martinabonuc

Dobrý den! Jsem Martina Bonucci a toto je můj příběh. Po 3 letech rozpadlého manželství mě manžel opustil se třemi dětmi a můj život byl zničen. Chtěl jsem to všechno ukončit, málem jsem spáchal sebevraždu, protože jsem byl tak depresivní. Celou tu dobu jsem byl tak emocionálně depresivní a život mi připadal bezvýznamný. V osudný den jsem při brouzdání po internetu narazil na několik svědectví o doktoru Udamovi. Někteří lidé svědčili, že to přivedlo jejich Ex zpět, někteří svědčili, že to obnovuje dělohu a léčí nemoci pomocí jeho bylin. Víc mě zajímalo usmíření s manželem, které Dr. Udama umožnil za 3 dny. Nyní je můj manžel zpět a od té doby žijeme šťastně. Děkuji. Zde zanechám váš kontakt na všechny. E-mail: udamaada@yahoo.com Volejte / Whatsapp: +27 65 897 8226

Nový příspěvek