Avatar uživatele
anna.m

Proč mi „nekdo“ upravil nadpis u otazky na neco uplne jineho?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, gagaga před 2981 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nevložila jste otázku, ale částečnou informaci, která pokračovala v doplnění otázky.

Vaše neotázka zněla:
„Jsem v setreni nemoci z povolani. Zatim se nevi jestli me problemy s timto souvisi“.

Neotázku jsem upravila. Všechny vaše informace se nedaly totiž do otázky vtěsnat.

Kdo chce odpovědět, přečte si doplnění, z něhož se všechno doví.

„Poradíte, jak mám postupovat v situaci uvedené v doplnění?“

Pod žebříčkem vpravo je informace od adminů:

"Upravujeme příspěvky hlavně proto, aby ze serveru nemusely být odstraněny a tazatel tak nepřicházel o odpovědi.

Kdokoliv nebude s úpravou svého příspěvku spokojen, může se obrátit na administrátora serveru (info@odpovedi.cz), se kterým se dohodne na výsledné podobě svého příspěvku."

Přečtěte si pravida pro vkádání otázek:
http://www.od­povedi.cz/kodex

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Drap Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Já bych řekla, že u tebe bude důvod to, že na konci nebyl otazník. Nejsem si tím ale jistá, protože Annas upravuje i otázky s otazníkem na konci a na můj dotaz „proč?“ nereaguje ☹ ☹ ☹

Annas já to nechápu, nechápu proč si upravovala včera tu otázku s páskou. To byla proti pravidlům?
Vážně nechápu co se tady stalo? Proč tu funguje tak šílená cenzura? Dyť ty vkládáš lidem do úst úplně jiné slova. To ti někdo nařídil? Nebo proč? Já chápu, že když to není otázka, tak z toho otázku uděláš, nebo když je někdo sprostý, tak že mu to smažeš, ale nechápu tu cenzuru. ☹ ☹ ☹

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Protože neumíš napsat otázku, napíšeš jen nějaká slova a myslíš si, že každý pochopí smysl. Mimochodem i u této otázky se domníváš, že čím více otazníků, tím více se ptáš?
Otázka je tázací věta zakončená otazníkem. Kolikrát nestačí jen za větu napsat otazník, aby vznikla otázka.

Pokud budeš psát smysluplné otázky, nebude třeba aby je někdo upravoval.

Zde příklad otázky neotázky: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/holka-studuje-it
Holka studuje IT? A to je jako co? Teprve až podle doplnění jsem pochopil na co se dotyčná ptá. Takže otázka by měla znít: Může holka studovat IT?

Upravil/a: JájsemRaibek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Určeno pro zzzzz

opakuji, protože jsem zapomněla napsal nick.

Úpravu pásky jsem vysvětlila u položené otázky.
Stačilo v diskusi upozornit, navrhnout řešení, otázku bych upravila.

před 2981 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Úpravu pásky jsem vysvětlila u položené otázky.
Stačilo v diskusi upozornit, navrhnout řešení, otázku bych upravila.

před 2981 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anna.m

Proč vadí tři otazníky? Je opravdu nutná úprava i u tohoto?

před 2981 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Protože za tázací větou se píše jen jeden.
Nebo si myslíš, že pokud by si každý psal kolik by chtěl otazníků, byly by otázky přehlednější?
Co je to pes?
Co je to pes??????????
Co je to pes??????????­????????????????????????­????????????????????????­????????????????????????­??
Jinak dokonce musím u paní anas pochválit to, že kolikrát napíše u otázky původní znění. To nedělají všichni.
Pokud se ptáš, zda je nutná úprava i u tohoto, tak odpověděl jsem výše a byly smazány jen přebytečné otazníky, takže krom přebytečných otazníků k jiné změně nedošlo.

před 2981 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anna.m

No mě to spíš připadá že jste posedlý kontrolou.

před 2981 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

No podívej, příště se na tebe milá annas s úpravou vyprdne a já tvoji neupravenou neotázku s gustem navrhnu ke smazání a budeš se divit ještě víc.

před 2979 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad Raibek a cochee, děkuji.

před 2979 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek