SniperCZ

Proč mi nejede tablet a nenabiji se ??

tablet sem nechal tak pak sem ho skusil zapnout a nešlo to a ani nabijet to nejde prosim pomocte a nevite kolik stoji oprava tabletu

Odpovědi
McArthur

Pokud má tablet duální způsob napájení, tj. může být napájen přes USB (obvykle mini nebo micro USB) port a přes adaptér, zkuste druhou variantu, kterou obvykle nepoužíváte. Když nepůjde ani toto, je vada uvnitř tabletu. Obvykle je problém u baterie. Pokud je to tablet do 6000,– Kč, nevyplatí se investovat do nové baterie a tablet je na vyhození.

gecco

Mas to rozbity…
Udelej si z tabletu podlozku pod talir, na kterej si naservirujes toho zlobivyho krecka.
😛

Topinkovač

Zkus nabíječku.