Cherry Pie

Proč mi nejdou stáhnout iOS 10 na Iphone SE?

Dobrý večer,moc bych potřebovala pomoc s mobilem. Včera večer jsem ho dala aktualizovat na IoS10 a vše bylo dobrý. Jenže potom se mi iphone rozsvítil s obrázkovou instrukcí,abych ho připojila na itunes. Připojila jsem ho tedy na notebook na itunes jenže pokaždé mi ukáže chybu a nabídku k plnému obnovení telefonu. Tentokrát mi píše že mám na disku málo místa, jenže osvobodit ho je dost problematické, když se ten mobil nezapíná. Mám aktuální Itunes,ale i tak…

Odpovědi
Meruňka272

Tento problém trápil hodně uživatelů iPhone, kteří chtěli nainstalovat nejnovější iOS. V současné době už vše probíhá, tak, jak by mělo. Návod na odstranění problému: 1) Připojte pomocí kabelu váš iPhone či iPad k počítači

  1. Spusťte program iTunes
  2. Podržte zároveň tlačítka pro návrat na domovskou obrazovku a vypínání displeje, dokud se neobjeví oznámení o stavu obnovy
  3. iTunes se vás zeptá, jestli si přejete zařízení obnovit (restore) nebo aktualizovat (update). Zvolte aktualizovat (update)

Zdroj: http://mobil.id­nes.cz/apple-ios10-brick-0jx-/iphone.aspx?c=A160914­_111953_iphone_o­ma