popcorn

proč mi nejdou spustit videa na pc?

uz asi 3 dny mi nejdou pustit videa vzdyckY se mi to na začátku sekne zvuk jde jeste tak 5 sekund a potom se to sekne uple nevite prosim co stim je? predem dekuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli to dřív šlo, tak se podívejte do Správce úloh/Procesy/CPU, co počítač zrovna dělá. V záložce Výkon se podívejte na využití stránkovacího souboru. Je možné, že běží nějaký antivir. V případě vysokého využití stránkovacího souboru by pomohla defragmentace disku. Příčin může být víc.

Další odpovědi
samicek333

možná plná paměť

snarkon

taky se mi něco podobného stávalo jen sem si stáhl nový kodek a šlo to ale jestli ti to hraje aspon pár sekund tak to tím nebude..