Proč mi nejdou přehrát videa, co mám udělat?

Když si zapnu na internetu video,tak se mi začne sekat poradte co si stahnout a nebo co s koupit.Dík za vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Rychlejší připojení k internetu.

Další odpovědi
alexandra

Miroslav je drsný,ale má vyjímečně pravdu!

iceT

Souhlasím s Miroslavem,mě se to dělo taky,ale z důvodu,že jsem měla starý typ notebooku,prostě to byla plečka.Co mám nový,tak nemám problém.

Děda Louda

Nech si video v klidu načíst a pusť si ho, až bude kompletní. Koupit si můžeš třeba zmrzlinu nebo jinou mňamku, kterou si ukrátíš to nepříjemné čekání způsobené pomalým připojením. Můžeš si trochu pomoci i přepnutím do nižší kvality zobrazení, ale to nemusí být vždycky to pravé.