ladka

Proč mi nejdou otevřít dokumenty

Několik dnů již neotevřu soubory v dokumentech ať je to v obrázcích či na ploše nejde nic otevřít.Např. když si vyberu fotku v obrázcích a kliknu na ni vždy se zobrazí prázdné černé okno a v tom obdelníček se žlutým trojuhelníkema a vykřičníkem,že to nelze otevřít.A tak je to i u ostatních souborů,před tím se to nestávalo.Čím to prosím může být?Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

asi to nemáte v čem otevřít,něco jste odinstalovala,nebo něco nefunguje,stáhněte si tento malý prográmek,ten vám fotky určitě ukáže:

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/ir­fanview/

Další odpovědi
led

kliknite si pravým tlačitkem myši na dokument a v ponuke „otevřít s“ – vyberete program, který třeba. Když zaškrtnete „otevřít vždy“ bude sa vám každý dokument toho typu otevírat v daném programu.
Tahle chyba se někdy stáva po instalaci nového programu, který přebral asociaci daného typu dokumentu