Malvína

Proč mi nejdou otevírat otázky, jestliže se dívám přes telefon?

Má někdo podobný problém? Přes PC vše v pořádku, přes telefon klikám na otázku a nic. Ne na všechny, ale stalo se mi, že jsem na nějakou odpověděla a později ji chtěla otevřít znovu. Nešlo to. S displayem nic nemám, telefon funguje bez problémů. Takto mi to blbne posledních pár dní. Co s tím? Čekat jestli neproběhne aktualizace webových stránek, nebo je zakopaný pes někde úplně jinde?

Díky

Nejlepší odpověď
Aura

Chyba webu, taky se mi to děje. Nejen otázky, týká se to všeho na této stránce. Klikání někdy nereaguje na některé z otázek, na profily úživatelů, vlastního profilu a vůbec všeho, co se na této stránce nachází a na co se kliká.
Nejsme v tom samy. Zde jsem se ptala jen tak mimochodem a Schluker s tím má taky problém.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prevzal-nejaky-zahranicni-zpevak-zpevacka-kapela-nejakou-melodii-od-ceskych-skladatelu

Další odpovědi
nyjono

Já to mám na phone v pohodě.

VinieSilva

Pokud je nezbytné psát na telefonu a né na PC, zkusil bych ještě v možnostech prohlížeče zvolit možnost „Zobrazovat v PC verzi“. Ovšem nedokážu přesně říci, zda-li to pomůže, protože mně to šlape v pořádku, používám to ale kvůli certifikátům na KB internetové bankovnictví.

Malvína

VinieSilva – stránky nejde přepnout na verzi pro PC.

Aura

On myslí přímo v prohlížeči, ne na stránkách webu. To by jít mělo, a snad na každém mobilu. Je to buď v nastavení prohlížeče nebo ještě v možnostech (ve stejné liště, jako je nastavení). Já to tam mám jako „Stránky pro počítač.“
Po aktivaci této možnosti se pak všechny stránky zobrazují jako v PC.
Já to ale nepoužívám. Nevyhovuje mi to u většiny ostatních stránek. Spíš bych byla pro funkční weby, které normálně reagují. :)

Malvína

Aha, nepochopila jsem. Děkuji! 🙂
Právě si myslím, že by mi to taky u dalších stránek vadilo. Přeci jen, už jsem v brouzdání po netu zpohodlněla a asi bych si na to nezvykla 🙂

Malvína

Aura – Děkuji za odpověď. Je pravdou, že toho blbne daleko více, než jen otázky. I v poli pro odpověď musím dlouho klikat, než mohu začít psát. Jakmile někde udělám chybu, nemůžu na ni kliknout a opravit, vůbec to nereaguje a musím smazat pozpátku celý text. ☹

Malvína

Ještě malá poznámka. Jaký používáte prohlížeč? Já standardně Safari, ale zkusila jsem web rozjet na Chrome a zatím bez potíží. To je mi záhada…

Schluker

Me to zlobi jak v safari tak ve chrome.. ale co cekat, tahle stranka nebude kdovijak ziskova, tak to provozovatele nepali..

Malvína

Přesně, velmi smutné. Přitom by sem člověk chodil rád, ale takové podmínky odrazují.

Aura

Jak kde. V PC Mozillu, v notebooku Chrome. No a pokud jde o mobil tak tam taky chrome. Takže mně to tam dobře nefunguje ani v tomto prohlížeči.
S tímhle webem v mobilu je potíž, že nereaguje jenom něco a někdy. Jednou nejde otevřít nějaká otázka, tak stačí zaktualizovat stránku a otázka už najednou otevřít jde, jenomže místo toho zase nereaguje něco jiného, třeba jiná otázka nebo pole pro odpověď.

Malvína

Ano, souhlasím. Toto se nepovedlo ☹