kobranek

Proč mi nejdou ostatní panovníci ve hře stronghold crusader?

Hraji stronghold crusader. Chci si stáhnout i bonusové panovníky. Ale jdou mi tam jen tři. A to jsou Bedřich, Šerif a král filip. Ti ostatní mi nejdou, i když jsem je do složky, kde to mám nainstalovaný dal.
Nevíte proč?
Doplňuji:
Už mi to jde. :) Díky.

Nejlepší odpověď
Motherlander

Ahoj měl jsem podobný problém stáhl jsem je zvlášť a každý panovníci byly pro jinou verzi, tak mi tam nešli všichni, možná to máš také tak nebo bude problém jinde :(