Avatar uživatele
tony2412

Proč mi nejdou některé aplikace přesunout na SD kartu?

Když si stáhnu nějakou aplikaci do mobilu,tak se mi stáhne do interní paměti a přitom to mám nastavený aby se to ukládalo na SD kartu.A pak když tu aplikaci chci přesunout na SD kartu,tak některá jde přesunout a některá kterou jsem si stáhl já přesunout na SD nejde,proč?Na SD kartě mám dost místa a přesto tam ty aplikace nejdou přesunout,chápu že ty co už v mobilu byly nainstalovaný od začátku přesunout nejdou,ale ty co si stáhnu já,tak jdou jen některý…/// Jde mi o to,že do mobilu si můžu dát SD kartu o kapacitě až 32 GB,mám využito 9 GB a když si chci stáhnout nějakou aplikaci tak mi to napíše že mám nedostatek místa,protože interní paměť má volných pouze 432 MB a aplikace má třeba 2 MB a přesto to píše nedostatek místa!Tak k čemu mi ta SD karta je?Mám na ní volných 23 GB a stejně stáhnu do mobilu kulový!
Výchozí disk pro zápis mám nastavenou SD kartu ale je to prakticky k ničemu!

Zajímavá 0 před 2670 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rakira

Se jim tam nechce :) nee si delam srandu, proste je.to tak dane, ze ty dulezite aplilace jako galerie, fotoaparat… Nejdou dat na sd protoze pri vyjmuti sd karty by v mobilu chybely! Vetsina aplikaci vami stazenych jdou dat na sd , ale porad jsou tam nektere, ktere nejdou dat na sd protoze si to vyvojar tak zaridil nebo telefon proste nepodporuje presunuti nekterych aplikaci

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Front

Správně udělaný root máš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Rozlišuj pojmy „stáhnout“ a „nainstalovat,“ v opačném případě je celá tvá otázka o h**nu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Souhlasím s Rakira. Chce to ale občas, ty nepoužívané, z mobilu vyházet a udělat si místo na potřebnější. Jinak na SD jdou všechny fotky, videa, filmy, knihovny s knížkama a mnoho dalších věcí. Takže SD 32 GB mám „nacpanou“ taky a taky ji musím občas čistit. Takže SD karta-prima věc!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek