tony2412

Proč mi nejdou některé aplikace přesunout na SD kartu?

Když si stáhnu nějakou aplikaci do mobilu,tak se mi stáhne do interní paměti a přitom to mám nastavený aby se to ukládalo na SD kartu.A pak když tu aplikaci chci přesunout na SD kartu,tak některá jde přesunout a některá kterou jsem si stáhl já přesunout na SD nejde,proč?Na SD kartě mám dost místa a přesto tam ty aplikace nejdou přesunout,chápu že ty co už v mobilu byly nainstalovaný od začátku přesunout nejdou,ale ty co si stáhnu já,tak jdou jen některý…/// Jde mi o to,že do mobilu si můžu dát SD kartu o kapacitě až 32 GB,mám využito 9 GB a když si chci stáhnout nějakou aplikaci tak mi to napíše že mám nedostatek místa,protože interní paměť má volných pouze 432 MB a aplikace má třeba 2 MB a přesto to píše nedostatek místa!Tak k čemu mi ta SD karta je?Mám na ní volných 23 GB a stejně stáhnu do mobilu kulový!
Výchozí disk pro zápis mám nastavenou SD kartu ale je to prakticky k ničemu!

Nejlepší odpověď
Rakira

Se jim tam nechce :) nee si delam srandu, proste je.to tak dane, ze ty dulezite aplilace jako galerie, fotoaparat… Nejdou dat na sd protoze pri vyjmuti sd karty by v mobilu chybely! Vetsina aplikaci vami stazenych jdou dat na sd , ale porad jsou tam nektere, ktere nejdou dat na sd protoze si to vyvojar tak zaridil nebo telefon proste nepodporuje presunuti nekterych aplikaci

Další odpovědi
Front

Správně udělaný root máš.

cochee

Rozlišuj pojmy „stáhnout“ a „nainstalovat,“ v opačném případě je celá tvá otázka o h**nu.

Jiří Bohumil

Souhlasím s Rakira. Chce to ale občas, ty nepoužívané, z mobilu vyházet a udělat si místo na potřebnější. Jinak na SD jdou všechny fotky, videa, filmy, knihovny s knížkama a mnoho dalších věcí. Takže SD 32 GB mám „nacpanou“ taky a taky ji musím občas čistit. Takže SD karta-prima věc!