Pavel1212

Proč mi nejdou na paměťovku přidávat nové písničky?

Vždycky mi to šlo, jen teď, když jsem si stáhl nějakou písničku a chci ji přetáhnout na paměťovku, tak se mi najednou zobrazí „Disketa je chráněna proti přepsání.“. Nevíte kde je problém? Díky 🙂

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Podívej se na kartu. Je pravděpodobné, že sis při zběsilé manipulaci s ní ve snaze řešit problém, přestavěl šoupátko zámku karty do polohy zamčeno (Lock). Přesuň čudlík na kartě do patřičné polohy a mělo by být po problému.

Další odpovědi
anonym

http://www.om­lazeni.cz/dis­keta-je-chranena-90-36646-0.html

Zdroj: internet

Emefej

Sám sis odpověděl, když to píše, že „disketa je chráněna proti přepsání“, tak to asi znamená, že disketa je chráněna proti přepsání.