Mikynka

Proč mi nejdou hry?

Prarodiče mají nový pc a já sem si chtěla jít něco zahrát na superhry ale hry mi nejdou. Zkoušela sem videa a youtube ale ty dou. Tak nevím jestli se musí něco instalovat. Předem díky za odpověd.

Nejlepší odpověď
ministri

Pravděpodobně Vám chybí java. http://www.ja­va.com/en/dow­nload/index.jsp
Většinou by Vám to mělo napsat, co Vám chybí a proč to nejde, kolikrát to i nabídne link na download.

Další odpovědi
quentos

že by to chtělo javu…?
ale ta je dnes většinou nainstalována automaticky na všech pc
kdo ví, zda nemají prarodiče navzdroy „novosti“ ějaký starší model