panenka

Proč mi nejde zvuk z upoutávky?

Dobrý večer chtěla jsem se podívat na jednu upoutávku a zjistila jsem že v té upoutávce po spuštění nejde zvuk.Repráky a sluchátka mám přesto připojené v pořádku můžete mě prosím poradit co dělat ?děkuji

Nejlepší odpověď
Jahoda

Podívej se, zda na videu není zvuk ztlumen. Nebo je také docela možné, že video zvuk nemá. To se také stává.

Další odpovědi
Děda Louda

Nepátral bych po příčinách, spíše bych děkoval Prozřetelnosti, že to takhle zařídila. Co by za takové vylepšení byli ochotni dát ostatní?