matescernik

Proč mi nejde volat a zároveň hrát hry?

když s někým volám, tak se mi vždycky hra minimalizuje a nejde hodit na celou obrazovku
Doplňuji:
Když hraju třeba Battlefield (Origin) na počítači a volám s někým na Facebooku tak mi nejde zapnout hra na celou obrazovku.. kdykoliv když jí zapnu, hra běží 2 vteřiny a minimalizuje se.

Nejlepší odpověď
Hamon

Já můžu volat jak chci, dokonce hulákám, ale i když u toho hraju šachy, neminimalizují se. I když možná jen nevím, co si pod tím představi. To se ti figurky samy poskládají do futrálu?

Další odpovědi
uccello

Mohl jsi to trochu upřesnit. Ale pokud používáš Skype, tak by se to stávat nemělo. Nedávno jsme si s kolegou dávali Trackmanii a nebyl žádný problém. Nic se nenastavuje, prostě zavoláš a spustíš hru.