zzzlatokopka

Proč mi nejde vložit avatar?

Najela jsem na profil, vložila ho a dala odeslat, a není tam:-((( Proč?
Doplňuji:
To musí být s googlem nebo FB? Já myslela, že ho dám i bez propojení:-((( Pixel netuším, má to 55KB, a je to moje nové růžové vočičko, tak si na tom novém avataru trvám.

Nejlepší odpověď
johana 56

Bez odhlášení,přihlášní a propojení s jakýmkoliv účtem.Nad okénkem procházet jsem zatrhla vybrat jiný,po výběru a zobrazení adresy odeslala.Objevil se také v nabídce avatarů,používaných na stránkách.
Doplňuji:
…‚přihlášení‘..

Další odpovědi
anonym

Propojila z účtem google nebo facebook,tak zkopčila profilovku a pak se zase odpojila.
Doplňuji:
To je jedno jestli to nebo to,ale každopádně to musíš nejdřív dát do profilu tam(mega pixely) a jak to zkopíruješ sem,tak můžeš v klidu odhlásit spojitost mezi účty a tím pádem na google/facebook můžeš opět nezávisle na zdejším Webu dál operovat s profilovkou podle libosti.

Ze začátku mi to fungovalo i „napřímo“,ale asi na potřetí jsem to musel „ošidit“.

cochee

gecco: odkud máš tu max. velikost? Odpovedi.cz udávají jen max. velikost souboru avataru, tím je 1 MB, pochybuju, že kdyby to bylo omezeno velikostí 55×55 px, že by museli ještě zavádět 1 MB :) zzzlatokopka: zkus obnovit stránku pomocí Ctrl-F5, tím se stránka obnoví přímo z netu a ne z mezipaměti.

gecco

Pokud splňuje max. velikost 55×55 pix, odhlas se a přihlas…
😉
Doplňuji:
Nemusí to být propojeno s ničím…
😉
Otevři si ten obrázek v nějakém grafickém editoru a zkontroluj si pixely (případně uprav).
A nebo jej uploadni na web a pošli mi odkaz, upravím ti jej.

marci1

Také mi to nešlo, až jsem to propojila s účtem Google. Dole v nastavení u propojení s účtem FB a G je pozn. „* povinná položka“. 🙂

anonym

Obrázek to chce trochu zmenšit,jen musí být ve fotmátu
JPEG,jpg,už jsem to psal adminům v sobotu,že to nemají napsané v popisu u vložení obrázku.
Žádné propojení s google nebo facejboukem být nemusí!

zzzlatokopka

Johano mám ho, díky:-)

johana 56

Není za co,pro mě to byla větší fuška než rytí zahrádky 🙂

cochee

Jugar, to je zajímavé info, možná, že zrovna na ten tvůj popud se tím právě zabýval programátor 🙂 v každém případě, teď, když tam chceš vložit něco ne-jpeg, tak ti to napíše, že chce jpeg 🙂

anonym

Já ho tam dával asi 30 krát,pak mi to napsalo,že to chce ten formát,víc nevím,ale podařilo se mi to,lyžařko.

cochee

Já to teď zkouším taky. poprvé mi to taky nešlo a po druhé mi u TÉHOŽ avataru systém vyplivl, že avatar musí být formátu .jpg (cpal jsem tam gif.). Zkouším dále.

cochee

Nový avatar ve formátu .jpeg vložen. Já si myslím, že zrovna pracoval programátor na skriptu a vkládání nefungovalo 🙂 zzzlatokopka, zkus znovu 🙂

gecco

Tak sem pak napiš výsledky bádání…
😉
Já vložil svůj v .jpg (ještě odhaduju, že by to mohlo sežrat .png), 50×50 – a po chvíli se mi zobrazil, tak jsem už dál nelaboroval…
😉

cochee

.Png mi to taky odmítlo. Zdroj toho avataru, co mám v tento okamžik, byl 640×640 px a 174 kB.

zzzlatokopka

Vložila jsem ten zmenšený, odhlásila, přihlásila a nic:-(((

Počkám do večera zda se ukáže, jinak asi poprosím admina o vložení:-))) Jsem blondýna:-)))

gecco

Jo – to je taky ještě jedna možnost…
Nedočetl jse se, jak to nyní přesně funguje (ani jsem, přiznám se, nijak nepátral).
😉
Došlo ke změně ´načítání´ bodů, TopTen se aktualizuje jednou za hodinu – takže je možné, že i to načtení avataru z DB proběhne v tomto čase (někdy okolo půl).

cochee

marci1, nene, to je stará možnost a nové vlastnosti se netýká. Nadále lze udělat avatara jako mám já, tzn. po starém způsobu přes navázání na sockosíť, ale teď nám odpovedi nabízí i možnost mít vlastní avatar bez sockosíťe, jen pouhým nahráním obrázku. Pod nynějším avatarem máš tlačítko „Procházet“.

zzzlatokopka

Cochee ctrl-F5 jsem zmáčkla a není tam:-((( Ach jo, proč to musí být vždy tak složité:-((( Člověk aby vystudoval VŠ na počítač:-((( pač normální neIT nevloží ani avatar:-(((

johana 56

Je nás víc :)
U 55×55 px mi hlásilo špatné parametry,povedlo se s velikosti 50×41px.

cochee

Možná, že ten obrázek 55×55 měl nějakou chybku, mělo by to fungovat i s ním.

johana 56

Zkoušela jsem nejmíň desetrát,pokaždé jiný,s tou velikostí neprošel ani jeden.

gecco

Cochee – koukal jsem se na velikost avatarů ve výběru (55×55) – takže předpokládám, že omezení pro vkládané avatary bude stejné – ale je fakt, že to jen předpokládám…

cochee

Aha, to je zajímavé, mi se ty avatary zobrazují jen 50×50. Já čerpám z „Novinek,“ 23.02.2015 – Nová možnost vlastního avatara – ten sloupec napravo na hlavní stránce pod žebříčkem.

zzzlatokopka

gecco máš ho v emailu, dík:-)

gecco

Máš ho z5…