maja811970

Proc mi nejde stahovat ulozto?

neviem sa prihlasit na ulozto,prečo?

Nejlepší odpověď
Kepler

Aby sis mohla stahovat soubory z ulozto.cz, není třeba se registrovat a přihlašovat.
Alespoň pro pomalé stahování to tak funguje. Pokud se registruješ a vytvoříš si tak účet, pak se můžeš i přihlašovat. Nevím jaké výhody registrace přináší, nikdy jsem to nepotřeboval.

Další odpovědi
anonym

nedoporučuji registrovat ani přihlašovat, pouze jim tak dáváte k dispozici ucelenější statistiku o tom co přesně ze svého účtu kdy stahujete a to vám rozhodně nemůže prospět, spíš uškodit. Stahování z uložto jde kdykoliv bez registrace (jen je to o něco pomalejší a je nutné občas opsat z obrázku pomlácený text)

Arne1

a to myslíš placené nebo neplacené Uložto ?

elkon

Nestahuje se Ulož to, ale soubory z Ulož to. Použij k tomu vhodný program.