adefree

proč mi nejde stáhnout stažená hudba z počítače na CD?ale na flash disk jo?

prosím poradte…nutně to potřebuji ☹

Nejlepší odpověď
Lucijej

CD je potřeba data vypálit pomocí vypalovacího programu – třeba Nero, Ashampoo, CD Burner apod.

Další odpovědi
hippeace

je potřeba vypálit ale to dokáže i Windows Media Player ale to CD musí být nepoužité (pokud neni mazací) Příklad: nahraji na CD písně vyndám pustím si ho párkrát a pak mi docvakne že mi tam nějaká písen chybí ale už ji tam nemohu dát pokud jsem si CD před tím neodblokovala PS: doufám že je to pochopitelné neumím moc vysvětlovat :)