Proč mi nejde stahnout hra ,která ma 2,5G , když mám windows xp?

Nejlepší odpověď
quentos

nezáleží na typu Windowsu, ale na volném místu na Vašem harddisku, které s typem operačního systému naprosto nesouvisí. Volné na Vašem disku (nejčastěji jednotka C:) se dá zjistit přes ikonu Tento počítač > pravým kliknutím na Místní disk a vybráním položky Vlastnosti z místní nabídky. Je-li volné místo menší než 2.5 GB, místo asi promazáním souborů hned tak neuvolníte – pokud o hru stojíte, stačí zauvažovat o koupi a instalaci dalšího harddisku nebo nalezení její online verze.

PS: U každé hry jsou uvedeny systémové požadavky. Mrkněte na ně, třeba s Vaším systémem něco nesouhlasí.

Další odpovědi
GangstaHelper

To, co popisuje quentos by mohla být jedna z příčin, ale není jediná.

Je třeba problém blíže popsat.