AirbusA380

Proč mi nejde spustit Windows 10?

Při zapnutí napíše 2 možnosti odstranit potíže, a vypnout počítač
Odstranit potíže ukáže 2 možnosti recovery manager a upřesnit možnosti – to pak zobrazí oprava spouštění sys, příkazový ř, odinstalovat akt, nastav firmwaru uefi, obnovení sys a obn z bitové kopie systému, nic z toho nepomáhá, žádnou zálohu nemám, jde vytvořit pomocí příkazového řádku? Oprava spouštění nepomáhá
Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud nemáte žádnej bod obnovení, dělat ho teď vám je logicky k ničemu.

Nejjednodušší bude systém kompletně přeinstalovat.

Zálohujte si data, stáhněte si instalačku desítek na flešku a z ní nabootujte.

Samozřejmě můžete zkusit nabootovat do nouzáku a pokusit se chybu ručně opravit, ale není nad čistou instalaci OS.