banana-cider

Proč mi nejde spustit hra prosím? (cs:go)

Mám nainstalovaný steam i cs:go ale když chci hru spustit napíše mi to, že se spuštění připravuje a nestane se nic. Obojí jsem přeinstalovala ale stále to nejde. Hru jsem v minulosti na tomto pc hrála, tak půl roku zpět, poté vše odinstalovala ale po půl roce to teď nejde. Netuším kde je problém. Děkuji.

Odpovědi
Altair-AC

Musíš přeinstalovat celý steam,to znamená ,že v program files odstraníš celý steam a nainstaluješ znova z webu.

banana-cider

To jsem právě udělala a stále to nejde.