Nechápavé

Proč mi nejde spouštět hudba ?? a videa

To mám stáhnout realtek..Já ho nechtěně odinstaloval a už nevím který to byl..Poradíte mi nějaky

Odpovědi
anonym

  1. v takovýchto dotazech je DŮRAZNĚ DOPORUČENO uvést i OS a typ HW (zařízení, o které se jedná) – v tomto případě buďto přesný typ notesu (přesný typ neznamená ´starý XXX s šedivým krytem, ale z výrobního štítků opsané – výrobce XXX, typ 1234YZ)
  2. je také vhodné si rozmyslet – a co možná nejpřesněji popsat ´problém´ (namísto „Proč mi nejde spouštět hudba ?? a videa“ by bylo vhodnější např. ´nefunguje mi zvuk, ani v přehrávání hudby ani videa´ – nebo ti při spouštění videa nejde ani obraz???)

___
3. zřejmě sis odinstaloval ovladač – takže by bylo velmi vhodné, kdybys zjistil typ zvukovky (třeba pomocí Speccy, ke stažení – http://www.pi­riform.com/spec­cy/download/stan­dard ) a nebo uvedl přesný typ počítače (viz 1.)
4. ovladače je vhodné stahovat z webu výrobce daného zařízení, tedy víš-li, že jde o Realtek, zkus – http://www.re­altek.com.tw/dow­nloads/
___
Nebo doplň potřebné údaje (v Doplnění či Diskusi) a kouknem se…
😉